Naše služby

Nákladní autodoprava

Stěžejní činností naší firmy je vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava. Zabýváme se především exportní a importní přepravou mezi Českou republikou a Francií, zejména aglomerací Paříže.
Podle požadavků zákazníků realizujeme jak celokamionovou dopravu (FTL), tak i dokládky (LTL). Na přání zajistíme pro mezinárodní dopravu zboží také celní odbavení a vyřízení případných dalších formalit.

ČÍM JEZDÍME

V závislosti na povaze nákladu, hmotnosti a objemu využíváme pro přepravu různé druhy vozidel.

 

  • DAF XF (EURO VI)
  • SCANIA S (EURO VI)
  • MAN TGX (EURO V)
  • MEGA LINER 13.6 x 2.5 x 3 m / 34 europalet
  • MULDA pro svitky do délky 7,6 m a hmotnosti 24 t
  • FRIGO pro přepravu pod kontrolovanou teplotou
  • Solo MAN / 18 EURO palet

Spedice

Spediční činnost spočívá v zajištění přepravy naším jménem, ale na účet a riziko příkazce. Výhodou pro příkazce jsou transport na základě jediného smluvního vztahu a také úspora nákladů.
Dokážeme vytvořit efektivní řešení pro silniční nebo kombinovanou přepravu zásilek. Prostřednictvím našich partnerů přepravujeme také nebezpečné zboží v souladu s Evropskou dohodou o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí (ADR).

Expresní nákladní doprava

Expresní služby jsou určeny pro urgentní a just-in-time doručení nákladu. Flexibilně zajistíme přepravu menších i velkých zásilek v České republice nebo na území Evropské unie.

Kurýrní služby

Kurýrní doručování spočívá v okamžitém vyzvednutí malých kusových zásilek a jejich spěšném předání adresátovi. Sběr zásilek provádíme především ve Zlínském kraji, doručujeme do ČR, západního Slovenska a Horních Rakous.

Překládání nákladu

Překládky v rámci silniční nebo intermodální nákladní dopravy pomáhají efektivně využívat přepravní kapacitu, optimalizují dopravní řetězec a vedou k úsporám vynaložených nákladů.

Skladování nákladu

Pro krátkodobé skladování nákladu máme v zabezpečeném areálu naší provozovny k dispozici temperovaný sklad vybavený potřebnou manipulační technikou.

Starosti s dopravou hoďte za hlavu a obraťte se na nás!